Witamy na pokładzie! Welcome on board!

Znacie już wycinankowe DT.  Zapewne z przyjemnością przyglądacie się pracom naszej BRAND AMBASADORKI - Cynki. Od dzisiaj na warsztatach, pokazach i - oczywiście - za pośrednictwem naszych kanałów w mediach społecznościowych - będziecie mogli  inspirować się także działaniami Doroty Czerwińskiej!

You met the new Wycinanka`s DT. We also know that you look with pleasure at projects from our BRAND AMBASSADOR - Cynka.  From today on workshops, shows and - of course - through our social media channels - you`ll also able to inspire the actions from Dorota Czerwińska!Poprosiliśmy Dorotę, by napisała nam kilka słów o sobie:
We asked Dorota for a few words about yourself:

Zainspirowana kolorem, zafascynowana formą, z miłością do smaków, wycinam, kleję, łączę, wydzieram, recyklinguję, tworzę. Z ciśnieniem na kropki, nakręcona życiem, zatrzymuję emocje i wspomnienia. Chlapię, próbuję, rozpędzam się. Wytwarzam: przepiśniki, pudełka, kartki. Ze wstążką, guzikiem, sercem i obiema rękami.  Z ogromnym marzeniem o własnej pracowni, z widokiem na Wrocław, z maluchami na rękach, z czekoladą w ustach – wyscrapuję cały świat!
Ciesząc się na wycinankową zabawę zapraszam Was do swojego świata, gdzie liczy się przede wszystkim dobra zabawa i tworzenie! To co - gotowi na kolorową jazdę?!

Inspired by color, fascinated by a form, with love for tastes, I cut, glue, unite, tear, recycle, create. With pressure on dots, focuses on life, I stop emotions and memories. I splash, try, accelerate. I produce: recipe books, boxes, cards. With ribbon, button and with both hands. With a huge dream about own studio with a view of Wrocław, with babies on my hands, with chocolate in my mouth - I scrap whole world!
Enjoying Wycinanka`s fun I invite you to my world, where counts good fun and creating! Are you ready for a colorful ride?!Na dobry początek obiecującej współpracy pełen dobrej energii - i oczywiście kolorów - ślubny komplecik z wycinankowymi dodatkami.

To good start, full of good energy cooperation - and color of course - wedding set with wycinanka`s rarities.
6 komentarzy:

 1. Fantastyczne kolory i kompozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniala jesienna kompozycja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stunning inspiration, filled with color and joy! I eagerly await every work of art from you. :o)

  Hugs and blessings,
  Karen

  OdpowiedzUsuń
 4. My również nie możemy wyjść z zachwytu! :)

  OdpowiedzUsuń