*

Wspomnienie z wakacji, zaproszenie na romantyczny wieczór, opakowanie na prezent dla melomana.

Szukają Państwo inspiracji do zachowania w scrapalbumie wakacyjnych wspomnień? Seria "morze" może ją przynieść. A może by tak...baza w kształcie rozgwiazdy lub łodzi podwodnej z wyciętymi w pierwszej karcie okienkami, przez które zerkać będą mogli uwiecznieni na fotografiach uczestnicy letnich wojaży?

Jest Państwu potrzebne Oryginalne opakowanie prezentu zawierającego CD z ukochaną muzyka obdarowywanego? Może powstać przy wykorzystaniu wycinanek z serii "muzyka". Zestaw obejmuje skrzypce, saksofon, gitarę basową, gitarę klasyczną i trąbkę oraz urocze nutki w trzech wzorach i klucze wiolinowe.
Skrzypce i gitary zamienić się mogą także w bazy do albumów!
Jeśli chcą Państwo ozdobić ślubną kartkę buteleczką szampana i kieliszkami tłuczonymi na szczęście, zaprosić znajomych na lampkę wina, przygotować zaproszenie na romantyczną kolację we dwoje, zachęcamy do wykorzystania zestawu tekturowych kieliszków i butelek w trzech odsłonach - czerwone wino, martini i szmpan:Mają Państwo jakieś sugestie dotyczące prezentowanych przez nas propozycji? Jesteśmy ich niezmiernie ciekawi.
Zapraszamy do podzielenia się nimi z Wycinanką w komentarzach!

1 komentarz:

  1. O jakie fajne, można by do wina i sera dołożyć kiść winogron, do szampana serpentyny lub truskawki, a do martini cytrynka, oliwki na wykałaczce- hi hi lub też obrączki, para gołąbków na propozycję ślubną

    OdpowiedzUsuń