*

To tylko projekty.

Można rzec, że się drukują.

A my, coraz bardziej niecierpliwie, czekamy na dostawę

rozarium, które z założenia miało być gotową bazą pod albumy ślubne(poza jedną kartą zawierającą skomasowane wzory, mające służyć ewentualnemu dopełnianiu dwóch pozostałych kart),


rozarium 2, awers


rozarium 1, rewers


w małym dworku
, z awersami przygotowanym z myślą o LO i rewersami w prążki, bardziej uniwersalnymi,


w małym dworku 3, awersw małym dworku 1, rewers


majowy sad
, z delikatnymi grafikami prezentującymi kwiaty dzikiej róży, bzu i jabłoni i mnóstwem pastelowych kropeczek w pasujących do siebie odcieniach róży i fioletów,


majowy sad 2, awers


majowy sad 2, rewers

instytut, złożony z papierów okraszonych motywami strzałek i trybików, stworzony z myślą o scrapach i kartkach w męskim stylu, oraz dynamicznych, energetycznych LO i albumach.


instytut 2, awers


instytut 3, rewers

Dzielimy się z Państwem naszym oczekiwaniem jako debiutanci w tej dziedzinie i prosimy o sugestie, które pomogą nam przygotować kolejną porcję papierów odpowiadających (mamy nadzieję) na Państwa potrzeby.

9 komentarzy:

 1. Ja już się ślinię na widok rozarium - śliczna delikatna kolekcja, chociaż trudno coś powiedzieć, bo niezbyt dobrze widać. Żeby ocenić, trzeba by zobaczyć na żywo... ciekawa jestem, z ilu arkuszy składa się każdy zestaw i jaka jest gramatura (ew. faktura) papieru.

  OdpowiedzUsuń
 2. W małym dworku i majowy sad, to moi faworyci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Natko, gramaturę planujemy 250 i zgadzamy się z Panią w pełni, żeby ocenić, trzeba zobaczyć na własne oczy - i sami nie możemy się doczekać, kiedy to uczynimy. Postaramy się wówczas sfotografować papiery jak najdokładniej, w rożnym oświetleniu, żeby dać Państwu ich jak najrzeczywistszy obraz.No i oczywiście będzie można próbować szczęścia w CANDY i przekonać się wówczas na własne oczy, czy papiery są w porządku.

  OdpowiedzUsuń
 4. A - każdy zestaw składa się z trzech obustronnie zadrukowanych kart, czyli sześciu różnych, uzupełniających się wzorów.

  OdpowiedzUsuń
 5. rozarium i w małym dworku najbardziej mi się podobają:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, gramatura 250 jest super, będą się nadawały na karty do albumu. Świetnie, że rozszerzacie ofertę - lubię kupować więcej rzeczy w jednym miejscu! No i czekam na candy, ale frekwencja pewnie będzie jak zwykle wysoka, tak więc trzeba będzie zrobić kolejne zamówionko...

  OdpowiedzUsuń
 7. Podpisuję się pod tym, co napisała Natka - tez lubię mieć większy wybór w jednym miejscu, i bardzo się cieszę, że rozszerzacie ofertę o papiery.
  Co do kolekcji - faktycznie niewiele widać na projektach, Rozarium i Majowy sad bardzo stonowane i delikatne, szkoda, że nie pokazaliście tej "dopełniającej" karty. "W małym dworku" super, jedna strona stonowana a druga komplementarna, ale bardziej kolorowa. Instytut - fajne kolory, choć trybiki na fiolecie to jednak mało męskie skojarzenie :D:D:D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ta karta z zagęszczonym wzorem została ujawniona na facebooku:) (Ściślej rzecz ujmując - jedna jej strona.)
  A jeśli tym fioletem przełamie się ciemny brąz znajdujący się po drugiej stronie arkusza?

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajnie wyglądają te projekty. Rozarium zwłaszcza dla mnie idealne. Powiem więcej - potencjalnie będę chciała z takich papierów zrobić księgę gości na swój ślub :) Co do motywów zębatkowo-trybikowych, to ja chętnie widziałabym bardziej zagęszczone i steampunkowe wzory, w rodzaju takich (http://www.g45papers.com/products/steampunk-debutante-category/mechanical-mind), ale z tego, co widzę po pozostałych papierach z Instytutu, to niespecjalnie by to pasowało do całości kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń