*

Idzie NOWE!


Trwa DT CALL(odebraliśmy mnóstwo zgłoszeń, za które ogromnie dziękujemy!, mamy już swoje typy :D), pracujemy nad nowościami, urządzamy na zapleczu naszej fabryczki kącik do craftowania, przygotowujemy wycinankowe warsztaty, gromadzimy zapas tektury na zlot...

Ale! dzieje się nie tylko u nas.

Joyanna, której prace i inspirujące tutoriale mogliście oglądać na łamach naszego bloga, gościła w wycinankowym Design Teamie przez wiele miesięcy. Mejle z fantastycznymi aranżacjami, które od niej dostawaliśmy, sprawiały nam mnóstwo radości. Niestety (dla nas), z całkiem niesmutnych powodów, musiała zrezygnować.

Jakiś czas temu, przy okazji premiery kolekcji Paris, Paris, udało nam się jednak wyłowić nową potencjalną członkinię DT.
Już wówczas zapytaliśmy się Ani Komendy - Moriony, czy zechciałaby z nami współpracować.
I oto jest!


Zafundowała nam mocne wejście z energetycznym layoutem, okraszonym wycinankami z kolekcji Funky! i Pełnia lata, które od 25 czerwca będzie można znaleźć wśród naszej, przeszło pół-tysięcznej (też się zdziwiliśmy), oferty chipboardów.


Mam na imię Ania. Jestem Matką Polką dla której klejenie papieru do odskocznia od codziennych obowiązków.  Najczęściej oprawiam zdjęcia mojej córki, bo jest najbardziej fotogeniczna z całej rodziny ;) Lubię robić albumy, zazwyczaj z duża ilością skrytek i tagów, na których można opisać wspomnienia związane z chwilami uwiecznionymi na zdjęciach. Stanowczo można mnie zaliczyć do gadżeciar - kolekcjonerów, bo oprócz skrapowania lubię po prostu posiadać. Nie potrafię określić swojego stylu - jest zmienny i co chwilę moja fascynacja zawiesza się na czymś innym. Mój tok skrapowania wygląda zazwyczaj tak: hmmm.... którego koloru jeszcze nie użyłam? gdzie co wcisnąć? Bardzo się cieszę, z zaproszenia do Wycinankowego DT i mam nadzieję, że moje prace będą dla Was inspiracją do własnych eksperymentów.

Dodamy jeszcze, że zostają z nami Zuzanka, Sagitta i Konstancja.

W Zespole Projektowym jest jednak więcej miejsc - czekamy na WASZE ZGŁOSZENIA!


Wycinankowcy

6 komentarzy:

 1. Gratuluję nowego a raczej nowej członkini .Ja z pytaniem :))) Czy te zawijaski przy róży są w Waszej ofercie??? Jakoś je przeoczyłam ??!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te z listkami? Dopiero w niej będą! :)
   Od 25 czerwca.

   Usuń
 2. piękny LO ! już planuję zakupy ! świetne nowe kolekcje ! jednym słowem...nie moge doczekac sie 25 :) a na zlocie juz bedzie pełna oferta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, nowości z pewnością zabierzemy ze sobą.

   Usuń
 3. Gratuluję! Bardzo ciekwa praca!

  OdpowiedzUsuń
 4. cudna praca! I genialny nowy nabytek :)

  OdpowiedzUsuń