*

Krok po kroku - ekspresowa kartka wielkanocna.

 W Wycinance trwają wiosenne porządki. Nasza firmowa strona została wyłączona na kilka dni.
Cały czas jednak kompletujemy i wysyłamy wasze zamówienia.
Można także kontratakować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@wycinanka.net).

Także nasz Design Team pracuje na pełnych obrotach.

Zapraszamy na kursik Kasi z worQshop: Krok po kroku - ekspresowa kartka wielkanocna.
 

Witajcie! Chciałabym pokazać Wam dzisiaj jak wykonać prostą i szybką kartkę na zbliżającą się Wielkanoc. W gniazdku, które zaraz pokażę Wam krok po kroku jak zrobić możecie umieścić tekturkowe pisanki, ptaszki lub inne drobne elementy!

Nie będziecie potrzebować wielu produktów- wystarczy baza, kawałek ozdobnego papieru, trochę sznurków, gaza i ozdobne tekturkowe elementy- użyłam pisanek i motylków. Poza ty niezbędne będą klej, nożyczki i taśma piankowa oraz elementy, którymi chcielibyście dodatkowo ozdobić kartkę- u mnie były to listki wycięte puncherem, papierowe kwiatki i stemplowany napis.
Na początek z grubszego, sztywnego sznurka wijemy bazę gniazdka- w tym celu należy go zwinąć i skręcić luźne końce do środka. Możecie zabezpieczyć je zszywaczem.
Następnie dodajemy krótsze kawałki różnych sznurków wplatając je w gniazdko-bazę.
Kawałek ozdobnego papieru przycinamy do wielkości bazy naszej kartki i za pomocą nitki w kolorze sznurka, z którego wiłyśmy gniazdko przyszywamy je do papieru.
Z gazy wycinamy kółko wielkości mniej więcej tej samej co nasze gniazdko, do jego środka przypinamy zszywaczem kawałek tekturki

Tekturkę smarujemy klejem i całość umieszczamy w gniazdku. Dzięki tekturce gaza łatwo przyklei się do bazy kartki. Układamy gazę tak aby ładnie wpasowała się w gniazdko, możemy ją trochę postrzępić na brzegach.
Tekturkową pisankę podklejamy taśmą 3d i umieszczamy w gniazdku
Dodajemy inne drobne, dekoracyjne elementy- motylki, listki czy kwiatki

Na koniec przyklejamy tekst z życzeniami.  Gotowe!Kasia - worQshop

12 komentarzy: