*

Wiecie, czyje pomysły są najlepsze?/Do you know, whos ideas are best?

Chipboards from OLD TOWN SQUARE collection were designed becouse of cozy, Christmas albums and full of warm wishes winter cards, but true is, that your ideas for using our chipboards are always better, than our ;) So we are trully waiting for your designs with those little houses and shining garlands!

Let us know, what do you think about our newest chipboard propositions!


Tekturki z serii OLD TOWN SQUARE zaprojektowaliśmy z myślą o przytulnych, bożonarodzeniowych albumach i uroczych świątecznych kartkach pełnych ciepłych życzeń. Po wycięciu pierwszych wzorów doszliśmy do wniosku, że ażurowe kamieniczki mogą doskonale wpisać się w zaproszenia na imprezy z okazji Halloween, mogą też stanowić interesujący dodatek do życzeń z okazji parapetówki.
Nie da się jednak ukryć, że za każdym razem to Wasze pomysły na wykorzystanie wycinankowych projektów przerastają nasze najśmielsze oczekiwania. Potraficie nas zaskoczyć! Mamy nadzieję, że już niebawem będziecie się z nami dzielić pomysłami na wykorzystanie naszych świeżutkich tekturek!

Dajcie nam znać, co sądzicie na temat naszych najnowszych wzorów!

3 komentarze:

  1. Zamówiłam wycinanki jakiś czas temu bo się w nich zakochałam. Nie mam jeszcze pomysłu na wykorzystanie ich ale cieszę się że ktoś wpadł na ten pomysł. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne, uwielbiam taki klimat

    OdpowiedzUsuń