*

Warsztaty w Wolimierzu 4-6 IV 2014A gdyby tak w jednym miejscu spotkały się niebywała atmosfera niebieskiego domu z widokiem na Izery, cynkowe idee i inspiracje oraz przepiękne, pachnące świeżą farbą drukarską papiery UHK Gallery i mnóstwo Wycinanek?

Piszecie się na wiosenne Warsztaty w Wolimierzu?

Planujemy cztery warsztatowe epizody.

“jak nie, jak TAG”- mini warsztat mixmediowy, podczas którego na jednym tagu umieścimy WYCINANEK mnóstwo, a każda innym sposobem ozdobiona będzie.


“ Wielkanoc w zagrodzie”- warsztat kartkowy - : trzy kartki w klimacie okolicznym; warstwowo, wyjątkowo - na święta jak znalazł.

“Zapiśnik ulotny”- warsztat notesowy -, na którym stworzymy jedyny w swoim rodzaju, osobisty zapiśnik, na myśli ulotne; stworzymy oryginalną okładkę i bogate jego wnętrze.


“ Wiosna- ach , to Ty!”- warsztat mixmediowy, na blejtramie: na którym stworzymy niezwykle wiosenną kreację , na miarę naszej wyobraźni.Całkowity koszt warsztatów, z wyżywieniem i noclegami oraz, oczywiście, zestawem materiałów do pracy to 490 zł.

Dla wszystkich mieszkających w naszej najbliższej okolicy, przygotowaliśmy opcję spędzenia w Wolimierzu soboty. Cena za trzy warsztaty oraz obiad z deserem i kolację to 320 zł.

Tych, którzy zapragną dostać się w nasze okolice pociągiem, chętnie odbierzemy ze stacji kolejowej w Jeleniej Górze, Gryfowie Śląskim lub Lubaniu.

Weekend zainicjujemy kolacją i tagowym warsztatem (następnie, z pewnością, nastąpią pogaduchy przy kominku do białego rana:). Sobotę rozpoczniemy śniadankiem, po nim zaprosimy Was na warsztaty z obiadem (i deserem) w międzyczasie. Dzień zakończymy kolacją (chyba, że nadal będziecie mieli siły na konwersacje).

W niedzielę po śniadaniu przyjdzie nam się rozstać.

Wszystkich uczestników, którzy będą tego potrzebowali, odwieziemy na okoliczne stacje kolejowe.

Przybyli na warsztaty adepci rozlokowani zostaną w kilkuosobowych pokojach losowo.

Na wasze zgłoszenia czekamy tutaj: biuro@wycinanka.net (bardzo prosimy, wpiszcie w temacie wiadomości hasło "Warsztaty w Wolimierzu", podajcie też dane osobowe zapisywanych uczestników).
By potwierdzić rezerwację, na konto pensjonatu

AC-cept
Wolimierz 155
59-820 Leśna
BZWBK
38 1090 1997 0000 0001 1459 3564

należy wpłacić (bezzwrotną w razie rezygnacji) zaliczkę w wysokości 100 PLN.

Impreza odbędzie się przy udziale minimum 7 uczestników.
Termin warsztatów: 4-6 IV 2014
Miejsce: Wolimierz 155, Dom Przysłupowy Educare
Prowadząca: Ewa Mrozowska - Cynka
Sponsorzy: UHK Gallery, Wycinanka

Na wszelkie pytania dotyczące warsztatów odpowiedzi udzielamy
mejlowo (biuro@wycinanka.net)
lub telefonicznie 600 857 819.

...i już cieszymy się na spotkanie z Wami w Izerach
.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz