*

Na drugim krańcu Polski

Od czasu, kiedy podjęliśmy z współpracę, sporo wody upłynęło już w Kwisie (zad której wysyłamy do Państwa paczuszki i listy pełne baz, wycinanek i papierów) i Motławie (nad którą mieszka autorka tego tętniącego kolorami przepiśnika, dla którego tło stanowi papier z serii "INSTYTUT"):

Oddajemy głos Zuzance, która testuje nasze produkty niemal od początku istnienia WYCINANKI:
Twórcza dusza od zawsze – zaczęło się od wycinania wzorków na papierowych serwetkach w bardzo wczesnym wieku. Potem była przygoda z fotografią i decoupage, czasem również z igłą i nitką, ale świat papierów i scrapbookingowych pomysłów okazał się najbardziej wciągający. Scrapbooking zajmuje sporą część mojego wolnego czasu, jak również przestrzeni na półkach, półeczkach, szufladach i... wszędzie gdzie się da.
Poza tym mam jeszcze trzy wielkie pasje. Jedna to góry, zwłaszcza Tatry, druga to taniec, któremu z racji kontuzji nie mogę poświęcać już tak wiele energii jak dawniej. Trzecia, najważniejsza, to moja rodzina, w której największym skarbem jest mała Gosia. Jest ona jednocześnie główną bohaterką wielu moich prac – bo nie ma lepszej inspiracji od fotografii dokumentujących jej małe i wielkie odkrycia.

1 komentarz:

  1. witam;
    czy wysylacie rowniez paczuszki za granice? i czy posiadacie ozdobne dziurkacze do papieru?

    OdpowiedzUsuń